DEPO / LOJİSTİK DANIŞMANLIĞI

Depolarınızdaki kargaşaya bir son verebiliriz.

Detay...

PROJE YÖNETİM DANIŞMANLIĞI

ERP/SAP projelerini planlıyor, yönetiyor ve denetliyoruz.

Detay...

ENDÜSTRİYEL EĞİTİM HİZMETLERİ

Proje Yönetimi,MS Project ve Depo Ynt. eğitimleri veriyoruz.

Detay...

Üçüncü Partİ Lojİstİk HİZMET ALIM Danışmanlığı

Doğru sorular ve cevaplar için bizi arayın.

Detay...


UYGULAMALAR

BİZ KİMİZ?

Biz (Yağmur Katipoğlu ve Ümit Gülsen) uzun yıllardır endüstride, endüstri projelerinde çalışan tecrübeli mühendisleriz.

Ben (Yağmur Katipoğlu) İTÜ makina mühendisliğinden 1992 yılında mezun oldum ve yüksek lisans yaptım. Ümit Gülsen ise ODTÜ'den 1985 yılında mezun oldu. Yedek subay olarak geçen askerlik yıllarımızı saymazsak, her ikimizin de hayatı fabrikalarda, depolarda, proje ya da planlama ofislerinde geçti. Tanışıklığımız 10 yıldan fazla bir süre ve uzun yıllardır Katipoğlu Danışmanlık Ltd. altında, birlikte çalışıyoruz. Büyük projelerde birlikte çalıştığımız (iş birliği yaptığımız) danışman ve yazılım kadroları da var. Projelerde müşterimizin seçtiği ekiplerle birlikte çalışmaya da alışkınız.

Çalışma konularımızı, bu sitede görebilir, inceleyebilirsiniz. Sıklıkla, ERP projelerinin seçiminde, kurulumunda ve kontrolünde danışmanlık - proje yönetimi hizmetleri veriyoruz. Ya da iyileştirme projeleri kapsamında, bu uygulamalarla çalışıyoruz. Belirtmek isteriz ki, hiç bir ERP firmasının temsilcisi ya da taraftarı değiliz. Bağımsız kalmaya ve müşterimize en uygun uygulamayı seçmeye önem veriyoruz. Bazen ERP yerine başka çözümler de önerebiliyoruz.

Danışmanlığın yanı sıra, bilgi ve tecrübelerimizi verdiğimiz eğitimlerle, firmalara ve genç kuşaklara aktarmaya gayret ediyoruz.

Özgeçmişlerimiz

Broşür - 1

Broşür - 2

Broşür - 3

HİZMETLERİMİZ

KATİPOĞLU DANIŞMANLIK ve Sistem Mühendisliği, kurumların üretim ve dağıtım aşamalarındaki lojistik süreçlerinin iyileştirilmesine ve yatırım projelerinin yönetimine yönelik bağımsız, profesyonel, sistem mühendisliği ve lojistik danışmanlığı hizmeti vermektedir. Faaliyet konuları;

- Tedarik Zinciri Danışmanlığı
- Yazılım Danışmanlığı
- Malzeme Taşıma Lojistiği
- Depo & Dağıtım Merkezleri
- Proje Yönetim Danışmanlığı

olarak özetlenebilen KATİPOĞLU DANIŞMANLIK, geniş kapsamlı mühendislik hizmetlerinin gerekli olduğu entegre lojistik projelerde hizmet vererek, müşterinin kurum kimliğine ve uluslararası standartlara uygun, modern ve teknolojik çözümleri müşterilerine yerleştirmeyi hedeflemektedir.

Katipoğlu olarak ERP Committe Türkiye ile stratejik işbirliği çerçevesinde ortak projelerde çalışıyoruz.

Aynı zamanda "Yönetim Danışmanlığı" konusunda TURQUALITY yetkili danışmanlık firmaları arasındayız.

Devamını okuyun


DOKÜMANLARIMIZ

ERP Comittee: ERP Projeleri için verimlilik bildirgesi

HABERLER

Bilişim zirvesindeyiz (1 Ekim 2014)

Detay okuyun