Hakkımızda

Biz (Yağmur Katipoğlu ve Ümit Gülsen) uzun yıllardır endüstride, endüstri projelerinde çalışan tecrübeli mühendisleriz.

Ben (Yağmur Katipoğlu) İTÜ makina mühendisliğinden 1992 yılında mezun oldum ve yüksek lisans yaptım. Ümit Gülsen ise ODTÜ'den 1985 yılında mezun oldu. Yedek subay olarak geçen askerlik yıllarımızı saymazsak, her ikimizin de hayatı fabrikalarda, depolarda, proje ya da planlama ofislerinde geçti. Tanışıklığımız 10 yıldan fazla bir süre ve uzun yıllardır Katipoğlu Danışmanlık Ltd. altında, birlikte çalışıyoruz. Büyük projelerde birlikte çalıştığımız (iş birliği yaptığımız) danışman ve yazılım kadroları da var. Projelerde müşterimizin seçtiği ekiplerle birlikte çalışmaya da alışkınız.

Çalışma konularımızı, bu sitede görebilir, inceleyebilirsiniz. Sıklıkla, ERP projelerinin seçiminde, kurulumunda ve kontrolünde danışmanlık - proje yönetimi hizmetleri veriyoruz. Ya da iyileştirme projeleri kapsamında, bu uygulamalarla çalışıyoruz. Belirtmek isteriz ki, hiç bir ERP firmasının temsilcisi ya da taraftarı değiliz. Bağımsız kalmaya ve müşterimize en uygun uygulamayı seçmeye önem veriyoruz. Bazen ERP yerine başka çözümler de önerebiliyoruz.

Danışmanlığın yanı sıra, bilgi ve tecrübelerimizi verdiğimiz eğitimlerle, firmalara ve genç kuşaklara aktarmaya gayret ediyoruz.

Özgeçmişlerimiz